9
Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Липень-серпень 2008 – відпустка (творча, трудова, мандрівна, ділова...)

Липень-Серпень, м. Київ - с. Хмелів - м. Ромни - с. Пустовійтівка - с. Заклимок

5 липня (сбт) – від'їзд на батьківщину, на садибу – Хмелів на Роменщині.

11 липня (птн) - м. Ромни Мала зала Будинку культури – участь (на запрошення) у презентації нової книги Людмили Ромен (Людмили Валентинівни Шевченко) „Грім” і виступ „Феномен Роменчанки”.

На початку презентації засновник Української міжнародної академії оригінальних ідей Петро Харченко і академік Валентин Бугрим вручили Людмилі Ромен (Шевченко) диплом і посвідчення дійсного члена академії.

12 липня (сбт) – День святих Петра і Павла!

Ексклюзивне вітання академіку, основоположнику „Триєдності Людини” Петру Андрійовичу Харченку (котрий, правда, починає сповідувати язичництво!)

У Ромнах – знаменна подія: міжнародна конференція „Історія і сучасність” за участю митців і вчених України, Росії, Японії, Кореї.

Академіка Валентина В. Бугрима запрошено Роменським земляцтвом у Києві та Українським фондом культури виступити з результатами його історико-пошукової діяльності із козацького минулого краю. Уперше було виголошено доповідь (мультимедійну) „Герби Роменщини”, у якій показано і прокоментовано громадськості старовинну геральдику Ромен, Глинська, Константинова, Смілого, Хмелова...

14 липня (пнд) Хмелів Приїзд з туру (Хорватія) Аліни Бугрим-Федько і Олексія Федька.

Києво-полтавсько-хмелівська вечеря на садибі сватів О.І і Г.М.Федьків.

Учасники, окрім уже зазначених, Вероніка Федько (Київ), Постнікови Т.М. і В.О.(Полтава), Н.М. і В.В. Бугрими (Київ), Постнікова В.І. і син Вова (Тюмень), Северин Ю. (Заклимок)...

15 липня Хмелівська загальноосвітня школа

Учнівський шаховий турнір. Суддівська колегія – Суліменко В. М. (голова), члени Бугрим В.В. і Фаландаш П. А. (учитель фізкультури)

1-е місце - О. Жмут, 2-е – Капліна Н., 3-є – Костюк Б.

16 липня (срд) – зустріч-знайомство (за організацією земляка-бізнесмена Г.О. Клименка) з директором приватного цегляного заводу Тесленком І.О., отцем Віктором - 2-м капеланом Свято-Троїцької церкви (відбудованої за ініціативи та сприяння Президента України В.А. Ющенка церкви останнього кошового Запорізької січі П.І Калнишевського). Екскурсія у с. Москалівну. Відзначення Дня бухгалтера, купання у Сулі.

18 липня (птн) с. Пустовійтівка – батьківщина П. І. Калнишевського (1659-1803 рр.)

На запрошення – співзасновник Всеукраїнської громадської організації „За чисту Україну”, член правління Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Тараса Шевченка, віце-президент Міжнародного гуманітарного альянсу В.В. Бугрим був прийнятий настоятелем Свято-Троїцької церкви, капеланом, о. Анатолієм і о. Віктором, які зробили цікаво-пізнавальну розповідь про унікальну церкву та її ікони, хоругви самого П.І Калнишевського...

Днями (11 липня) було канонізовано до лику святих великого князя Ярослава Мудрого, благовірного князя Костянтина Острозького, святителя Іова Борецького та останнього кошового Запорізької Січі Петра Калнишевського. Віднині свята ікона П.І. Калнишевського - у Свято-Троїцькій церкві, яку за його ж проектом і коштами збудовано 1773 р. і відновлено у 2003-06 рр., освячена 14 жовтня 2006 р. на Покрову Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

Осавул Українського козацтва В.В. Бугрим поклонився святій іконі П.І. Калнишевського.

Було отримано благословіння о. Анатолія та унікальне видання „Закон Божий”.

Фото на пам'ять... Прогулянка у Калнишевий гай, де ростуть липи, дуби, калина, яловець козацький. Спомини на козацькій колоді...

19 липня Хмелів-Ромни Знайомство-переговори з депутатом Роменської районної ради Надією Олексіївною Солдатенко. Обговорення насущних проблем...

20 липня (ндл). Хмелів. Садиба Суліменка Віталія Мироновича (колишнього голови/директора господарств, чемпіона із шахів ВПШ, Талалаївського району і Хмелова.

Шаховий турнір Бугрим-Суліменко (0:0, 1:0, 1:0, 1:0, 0:1)

21 липня (пнд) м. Ромни. Щучки. Вілла П.А Харченка.

Вручення о. Віктором академікам П.А. Харченку і В.В. Бугриму ювілейної медалі «1020 років хрещення Київської Руси-України. Із Києва по всій Русі» та «Православних молитовників».

Храм на правобережжі Ромен, на Щорса, у козацькій родині полковника О.М. Мирончика.

Осавул Бугрим В.В. (історик, академік) у присутності полковника Мирончука О.М., генерал-хорунжого Харченка П.А., козачок Г.М. Мирончук та О. Адаменко передав генерал-осавулу Г.Ф. Завгородньому, голові Роменської козацької організації матеріали свого унікального дослідження – „Козацькі герби Роменщини”. Частування господарів справжніми козацькими напоями і стравами. Храмування...

22 липня (втр), Хмелів. Медозбір. У родин Бугримів і Федьків (свати) цього літа 5 бджолосімей – дві із зими, одна червнева відбірка та два рої. Спільне качання меду – його небагато, але він свій і ядрений (з ранньої весни: сади, акація, трави (фацелія, еспарцет, люцерна, польові і т.д.), липи (рання, середня, пізня) і такі ж гречки, -духмяний, запашний (звісно, без ерзаців і фальші, що на базарі).

По чашечці цього бальзаму, бо за бджолотрадицією тут його не „лизькають”, а п'ють..

Приїзд Дубрави Г.В., роменського краєзнавця, давнього побратима. Обговорення матеріалів енциклопедичного словника земляків.

25 липня (птн) Хмелів. Поважані гості – на садибі. Зранку появився відомий роменський історик та краєзнавець Григорій Дубрава. Нарвали по відру вишень, яких цьогоріч великий урожай...

Десь по полудню появися Петро Харченко, академік, автор постнауки - „Триєдиної Людини”, який приїхав прямо з Києва, із Софіївського майдану, де відзначалося 1020 ліття Хрещення Руси-України”, - розтривожений та схвильований тим, що Українська православна церква (патріарх Філарет) (як й інші конфесії) не було допущено до відзначення знаменної дати за участю Вселенського патріарха Варфоломія І, патріарха Московського Алексія ІІ, Президента України В.А. Ющенка, голови ВР України А.П.Яценюка та 500-т тисячного людського зібрання.

Серйозний обмін думками...

Частування господаря і матінки гостей „Оливотравністю”, свіжовиловленими та підсмаженими карасиками, коропцями і окунцями, піскариками і линками, овочами прямо з городу і фруктами прямо з саду, своїм букетним медом і полікомпонентним компотом (три сорти яблук, три сорти абрикос, два сорти вишні, малина тощо). А горілка – то горілка (45 градусів)...

Уклін від нас усіх матінці – Антоніні Іванівні Бугрим!

28 липня. Хмелів. День Святого Володимира

Найпершими Володимировича привітали з цим Днем рідні і близькі...

Низка SCM і мобдзвінків від друзів і знайомих – Геннадія Макогона, заст. директора фірми „Адмірал”, власника теплоходів (із запрошенням на прогулянку по Дніпру); Гр. Дубрави, Посла Миру та інш.

Гостювання Аліни з Веронікою (дочки і внучки), хрещениці Юлії. Святковий обід. Фотосесія...

Спомин батька/дідуся/прадідуся Володимира Петровича...

30 липня Поїздка у Ромни

Покупки на Іллінському базарі. Зустріч-перемови: Валентин Бугрим, Григорій Дубрава, Григорій Клименко.

Відвідання знаменитого Роменського краєзнавчого музею ( заснований 1919 р, нараховує близько 40 тис. експонатів, зокрема 10 тис. цінних книг). Ексклюзивно-персональну екскурсію для гостей провів Григорій Дубрава – знайомство-огляд унікальних експонатів: ікони Святої Богородиці, покровительки українського козацтва; чумацького воза, ступи, старовинної зброї, куточка П.І.Калнишевського, А.Ф. Іоффе, старовинних картин, експозицій „Голодомор” і „Чорнобиль”, виставки про перші - нафту України (роменська, 1837 р.), Любаво-Роменську залізницю (1881 р.) та багато інших старожитностей.

Званий обід у Григорія Олександровича Клименка, бізнесмена, земляка. Знайомство з родиною: Ніною Іванівною (Кравцова – дівоче, хмелівчанка. З сестрою Вірою – однокласники, нині – великий фермер у Миколаївській обл.), онукою Настею, студенткою Академії Наталії Нестерової, факультет економіки управління, спеціальність „Маркетинг” (Москва).

Спілкування. Цифрове фото на електронну пам'ять...

Відвідання на запрошення командира, полковника Бєляєва С.В. Роменської рятувально-пошукової частини МНС України. Коротка екскурсія. В.В.Бугрим:”Приємно вражений бездоганним порядком та службою. Ще більше здивований, як і переді мною делегація із Швеції та Франції, наявністю кінологічного підрозділу та майже ідеальним його утриманням. Не випадково – це привертає увагу й центральної преси, оскільки якраз у цей час, правда, на полігоні у Гаях працювала кореспондент „України молодої”, відома сумська журналістка Алла Федорина (однокурсниця по факультету журналістики Київського університету)”. У частині також організовано підготовку водолазів. Дві машини вже оперативно відправлено на рятувальні роботи від повені в Івано-Франківську область. Ділові переговори з командиром частини.

Підлагодження автомобіля на СТО по вул. Маяковського.

Зустріч з полковником О.М.Мирончуком та передача ним осавулу Бугриму В.В. документів з українського козацтва: Свідоцтва про Державну реєстрацію юридичної особи Роменське районоване козацьке товариство „Українське козацтво”

Відомості про склад керівництва Ради Районованої старшини Роменського Районованого козацького товариства:

Отаман – генерал-осавул Завгородній Г.Ф.

Суддя – осавул Бугрим В.В.

Писар – осавул Кубах А.І.

Осавул – Рибалка М.М.

Хорунжий – Завгородній А.Г.

Бунчужний – осавул Шевцов В.С.

Контрольно-ревізійний інспектор – полковник Мирончук О.М.

Статуту „Українського козацтва. Нова редакція”. Затверджено Великою Радою Українського козацтва (із доповненнями, змінами та поправками) 14 жовтня 2003 р.

Жульєн і чай в „Оазисі”

Шах-турнір: Бугрим – Мирончук (1:0, 0:1, 0,5:0,5 погоджена дострокова нічия за браком часу).

9 серпня с. Хмелів День народження найдорожчого скарбу – Бугрим Антоніни Іванівни. Святково-вітальна вечеря.

м. Ромни Приїзд патріарха української літератури Олекси Яковича Ющенка та презентація його книги «Нев'янучий ромен-цвіт» - про свої роки, роменців, перебування відомих людей...

(Тиждень до цього, під час відвідин поета, Валентин В. Бугрим запропонував оперативно організувати і провести у Ромні презентацію зазначеної книги. Терміново зтелефонувалися з Ф.С. Одягайлом (керівник роменського земляцтва) та міністром хліба І.М. Рішняком, головою роменського земляцтва у Києві.)

На презентації виступили – Олекса Ющенко, Олександер Шугай, Валентин Бугрим, Андрій Кубах, Григорій Діброва, Валерій Спичка... Звучала поезія та пісні на вірші О.Я. Ющенка. Цікаві фото зробив працівник газети „Роменські вісті” Микола Лаврик.

Свято меду у роменському парку. Отець Анатолій, академік В. Бугрим, козачий полковник О. Мирончук, історик Г. Діброва, бізнесмен Г. Клименко, співак В. Мележко, депутат Н. Карпенко та інші побували на святі меду, скуштували медухи та продегустували понад 20 сортів меду. Унікальні фото на медуванні...

19 серпня Великий Спас

Міжрайонний шах-турнір. Участь взяли В. Бугрим, Г. Діброва, О. Мирончук, Г. Савицький та інші. Безпрограшний чемпіон турніру – Валентин В.Бугрим

Відзначення Спаса на Заклимку.

28 серпня Пречиста с. Хмелів Відкриття пам'ятного знака – Хреста „Спаси і сохрани” - хмелівцям - жертвам Голодомору. Отець Василь провів панахиду. Відбувся жалобний мітинг, на якому виступили: сільський голова Любов Щебетун, академіки Валентин Бугрим та Петро Марченко, бібліотекар Любов Москаленко та інші.

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.