9
Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

«Журналістика та інформація»

23-25.03.2010, м. Суми, Сумський державний університет

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Журналістика та інформація» зі спеціальностей «Журналістика», «Видавнича справа та редагування», «Реклама і зв'язки з громадськістю» згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2008 р.

На запрошення Оргкомітету В.В.Бугрим (Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка) бере вдруге участь в олімпіаді як керівник секційного журі «Реклама і зв'язки з громадськістю».

Голова журі – завідувач кафедри журналістики та філології СДУ, на базі якого проводиться олімпіада, проф. Ткаченко О.Г.

В олімпіаді взяли участь 120 студентів із понад 50-ти ВУЗів України.

Доц. Бугрим В.В. виступив на відкритті олімпіади і дав розширене інтерв'ю сумській студії «Відікон».

24 березня відбулися основні події олімпіади: 1. Виконання тестових завдань. 2. Командний творчий конкурс.

Студенська група учасників кафедри реклами та зв'яків з громадськістю Інституту журналістики у складі Брицького Владислава (1 курс), Манзюк Тетяни (2 курс), Шевчук Катерини (3 курс) взяла 1-е місце, набравши 39,5 балів із 50-ти можливих. На 2-у місці команда із Дніпропетровського національного університету ім.О.Гончара – 39,4 б.

В індивідуальному зарахуванні, яке офіційно і предбачено Положенням МОНУ єдино-головним – 10 місць від загальної кількості учасників, - 1-місце – Тетяна Манзюк, 6-е – Владислав Брицький (1 курс), 8-е – Катерина Шевчук (3 курс) Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка, кафедра РЗГ, спеціальність «Реклама і зв'язки з громадськістю».

25 березня відбулася церемонія нагородження переможців із 3-х номінованих спеціальностей. В.В.Бугрим вручив призи переможцям у номінації «Реклама і зв'язки з громадськістю» від оргкомітету і від себе особисто книги та поему «О!да - пані Рекламі!!!» (опубліковану у власному збірнику ексклюзивного віршування «Присвяти).

Тут же ним було започато вперше у Сумах нову традицію - вручення голові журі, проф. Олені Григорівні Ткаченко авторської вербально-художньої Арт- поемосвяти.

Фото на згадку біля факсимільного видання Пересопницького Євангелія, що зберігається у бібліотеці, та фасаду Сумського університету.

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.