9
Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

День пам'яті жертв Голодомору

Запали свічку

28.11.2009, м. Київ

На запрошення Оргкомітету та керівництва офіційної делегації Сумщини, група Роменської районованої організації Українського козацтва – генерал-осавул Завгородній Г.Ф., полковники Бугрим В.В., Гончарук П.В., Шевцов В.С. взяли участь у цереморіальних заходах біля Меморіалу пам'яті жертв голодоморів у зв'язку з 76-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні.

До початку заходів відбулася цікава зустріч з відомим українським екс-дисидентом і правозахисником Василем Васильовичем Овсієнком, який презентував свою нову книгу “Н е буде з хама пана.

Перемовини з керівниками Роменської районної організації “Наша Україна” Н.Й Карпенко та міської організації - Н.І.Горою. Вітання з відомим громадським діячем С.І. Хмарою, кандидатом у Президенти України А.П.Яценюком та багатьма земляками.

Офіційна частина за участю Президента України В.А Ющенка, Прем'єр-Міністра України Ю.В.Тимошенко, представників ВР України, м. Києва, АР Крим, усіх областей України і м.Севастополя. Жертвами голодоморів стало 5-10 млн. українців…

З промови Президента України стало відомо, що імена 2 млн. убитих людей вже встановлено. Д остеменно точно вияв лено майже 14000 сіл і містечок у 18 регіонах України, де був Великий Голод 1932-33 років. Знайдено 995 тисяч ще живих свідків. Встановлео 3577 місць масових поховань жертв Великого Голоду, з яких упорядковано на сьогодні 3124. Служба безпеки підтвердила 816 масових поховань, де упокоїлися сотні тисяч українців.

Актом геноциду Голодомор визнали 13 держав : Естонія, Австралія, Канада, Угорщина, Литва, Грузія, Польща, Перу, Парагвай, Еквадор, Колумбія, Мексика, Латвія.

Актом геноциду Голодомор визнали законодавчі органи 26-ох адміністративно-територіальних одиниць семи держав світу: Австралії, Аргентини, Бразилії, Великої Британії, Іспанії, Італії, Канади, Португалії. Своє слово про Голодомор як геноцид Українського народу сказали США.

Голодомор визнано у рамках ООН, Європейського Парламенту, ОБСЄ, ЮНЕСКО, Балтійської Асамблеї.

Свою шану жертвам геноциду в Україні висловили Святий Престол і Вселенський Патріарх.

Вічна свіча пам'яті жертвам українських голодоморів...

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.