9
Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Бугрим Валентин Володимирович - Полковник Українського козацтва

14.10.2009, Покрова. с. Пустовійтівка на Роменщині.

На батьківщині останнього кошового Запорізької Січі П.І.Калнишевського о 9 год., у його відновленій церкві о. Анатолій здійснив молебень.

О 10 год. розпочалося козацьке зібрання. Було зачитано Універсали та Накази Гетьмана Українського козацтва М.М.Пантелюка і отамана Сумського обласного козацького товариства, генерал-отамана УК М.Кобозєва про присвоєння козацьких звань, зокрема, по Роменському районованому козацькому товариству, Хмелівському куреню: Відповідно до статуту Українського козацтва, Положення про козацькі військові звання, активну участь у роботі крайового козацтва, вагомий внесок у справу відродження та розвиток Українського козацтва та з нагоди державного свята – Дня Українського козацтва – наказую присвоїти чергові козацькі звання з правом носіння одностроїв останнього зразка:

Полковник Українського козацтва - Бугрим Валентин Володимирович, осавул;

Буланий УК - Рибалко Володимир Григорович, хорунжий;

Підхорунжий УК – Рибалко Андрій Володимирович, гуртовий;

Сотник УК – Жеребний Петро Петрович, буланий

Чималий гурт громадян Роменського району було посвячено у козаки і козачки.

Було зачитано Універсали Гетьмана УК М.М.Пантелюка про нагородження роменських козаків відзнаками Українського козацтва, зокрема:

Враховуючи вагомий особистий внесок у розбудову Українського козацтва та з нагоди 350-ти річчя Перемоги Українського козацького війська над Московським окупантами у Конотопській битві під проводом Гетьмана Івана Виговського нагороджується ювілейною відзнакою УК „350 років Перемоги Гетьмана України І.Виговського у Конотопській битві” осавул Українського козацтва Бугрим Валентин Володимирович.

11 липня 2009 р. м. Київ Універсал № 42.

Дану ювілейну відзначу козаки називають орденом і вважають його одним із найповажанішим.

Традиційно-насичений козацький куліш...

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.