9
Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Мультимедійна презентація-захист Проекту "Best вчитель Awards" – "Журналістська весна -2009"

23.04.2009, 16:00, Інститут журналістики, Велика актова зала

Мультимедійна презентація-захист Проекту "Best вчитель Awards" – "Журналістська весна -2009" – бакалаврська робота студентів Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

Номінації: "Кіногерой"; "Захоплення" (попередньо див. http://www.bugrym.com/library/45.htm)

Присутні – директор ІЖ проф. Різун В.В., завідувачі кафедр та викладачі, студентський загал, Народний артист України В.Д.Гришко та його продюсерський центр „Маестро” (http://site.opera-grishko.com.ua/), представники спонсорів, музичні гурти, „зірки” естради, чисельні гості (зала на 600 місць – переповнена).

Відбулася епатажна церемонія нагородження викладачів Інституту журналістики.

Доцент кафедри РЗГ Валентин В.БугРим став переможцем у номінації "Кіногерой" – за роль дона Корлеоне із фільму "Хрещений батько" і нагороджений спонсорськими призами журналу "Натали" та фірми "Майка".

У номінації "Захоплення" - отримано спеціальний приз.

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.